1 |
2021-05-17 14:30 |
Сэлэнгэ аймгийн Сайхан
сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх |
Улсын
яллагч: Т.Дэлгэрсайхан
Шүүгдэгч: Б.Батзул
Өмгөөлөгч: М.Ганзориг
Өмгөөлөгч: М.Мэндбаяр
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Б.Цэрэнминжин
Хохирогчийн өмгөөлөгч: Д.Мөнх-очир |
Танхим-1 |
Г.Алгирмаа
А.Нарантуяа
Г.Сарантуяа |
2 |
2021-05-14 11:00 |
Сэлэнгэ аймгийн Сайхан
сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх |
Шүүгдэгч: Э.Дашням
Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан
Хохирогч: Б.Эрдэнэбаяр |
Танхим-1 |
Г.Сарантуяа |
3 |
2021-05-12 14:30 |
Сэлэнгэ аймгийн Сайхан
сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх |
Шүүгдэгч: Н.Батжаргал
Прокурор: Т.Дэлгэрсайхан
Хохирогч: Н.Хатанбүүвэй
Хохирогч: Н.Отгонгэрэл
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Ш.Нэргүй
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Б.Энхзул |
Танхим-1 |
Г.Алгирмаа |
4 |
2021-05-10 11:00 |
Сэлэнгэ аймгийн Сайхан
сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх |
Улсын
яллагч: Т.Дэлгэрсайхан
Шүүгдэгч: Б.Батсайхан
Шүүгдэгч: Б.Пүрэвбат
Өмгөөлөгч: Д.Даваахүү
Өмгөөлөгч: П.Буманзаяа
Өмгөөлөгч: М.Гансүх
Өмгөөлөгч: Б.Баярням
Хохирогч: Ц.Ганболд
Хохирогч: Х.Шинэбаяр
Иргэний нэхэмжлэгч: Д.Батсүх
Иргэний нэхэмжлэгч: Б.Батжаргал |
Танхим-1 |
Г.Алгирмаа |
5 |
2021-05-07 14:00 |
Сэлэнгэ аймгийн Сайхан
сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх |
Прокурор: Т.Дэлгэрсайхан
Шүүгдэгч: А.Ганзориг
Өмгөөлөгч: И.Атарбямба
Гэрч: Д.Лхагваболд
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Б.Баттөмөр
Өмгөөлөгч: П.Буманзаяа
Өмгөөлөгч: П.Буманзаяа |
Танхим-1 |
А.Нарантуяа |
6 |
2021-05-06 14:00 |
Сэлэнгэ аймгийн Сайхан
сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх |
Прокурор: Т.ДЭЛГЭРСАЙХАН
Шүүгдэгч: Г.Зууннасан
Шүүгдэгч: А.Отгонбаяр
Хохирогч: Ц.Балжинням
Өмгөөлөгч: Б.Цэдэндамбаа
Өмгөөлөгч: П.Буманзаяа
Өмгөөлөгч: Д.Даваахүү
Өмгөөлөгч: Банзрагч |
Танхим-1 |
А.Нарантуяа |
7 |
2021-05-05 15:00 |
Сэлэнгэ аймгийн Сайхан
сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх |
Шүүгдэгч: Г.Мөнхбат
Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан
Хохирогч: О.Бямбажаргал |
Танхим-1 |
Г.Алгирмаа |
8 |
2021-05-05 10:00 |
Сэлэнгэ аймгийн Сайхан
сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх |
Прокурор: Т.Дэлгэрсайхан
Шүүгдэгч: Ш.Мөрөн
Шүүгдэгч: П.Гантулга
Өмгөөлөгч: Р.Атарцэцэг
Өмгөөлөгч: Б.Цэрэнбат
Хохирогч: Ч.Туул
Өмгөөлөгч: П.Батжаргал
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: А.Номин-Эрдэнэ
Иргэний хариуцагч: С.Анхзаяа
Иргэний нэхэмжлэгч: П.Ганзориг
Шинжээч: Д.Жавхлантөгс |
Танхим-1 |
Г.Алгирмаа |
9 |
2021-05-04 10:30 |
Сэлэнгэ аймгийн Сайхан
сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх |
Шүүгдэгч: Х.Мөнхбаатар
Шүүгдэгч: Г.Ганбат
Шүүгдэгч: Н.Оюунтөгс
Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан
Хохирогч: Г.Ганзориг
Иргэний нэхэмжлэгч: О.Батгэрэл
Иргэний нэхэмжлэгч: Б.Сайханбилэг
Өмгөөлөгч: Д.Даваахүү
Өмгөөлөгч: П.Буманзаяа
Иргэний нэхэмжлэгч: С.Пүрэвням |
Танхим-1 |
Г.Сарантуяа |
10 |
2021-05-03 14:30 |
Сэлэнгэ аймгийн Сайхан
сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх |
Шүүгдэгч: Б.Отгонхүү
Шүүгдэгч: Х.Оргилбаатар
Прокурор: Т.Дэлгэрсайхан
Хохирогч: Б.Нина
Өмгөөлөгч: М.Гансүх
Өмгөөлөгч: Б.Цэдэндамба
Өмгөөлөгч: Б.Балжидмаа |
Танхим-1 |
Г.Сарантуяа
А.Нарантуяа
Г.Алгирмаа |
11 |
2021-05-03 11:30 |
Сэлэнгэ аймгийн Сайхан
сум дахь сум дундын эрүүгийн шүүх |
Прокурор: Т.ДЭЛГЭРСАЙХАН
Шүүгдэгч: Ц.Батжаргал
Өмгөөлөгч: П.Буманзаяа
Өмгөөлөгч: Д.Даваахүү
Хохирогч: Д.Бадамцэцэг
Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Ц.Даваахүү |
Танхим-1 |
Г.Алгирмаа
А.Нарантуяа
Г.Сарантуяа |