СЭЛЭНГЭ АЙМГИЙН САЙХАН СУМ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН 03-Р САРЫН 10 НААС 09 САРЫГ, ХҮРТЭЛ ХИЙХ ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ » Сайхан сум дахь Сум дундын шҮҮх
Шүүгч хараат бус байж, гагцхүү хуульд захирагдана. Ерөнхийлөгч, Ерөнхий сайд, Улсын Их Хурлын ба Засгийн газрын гишүүн, төр, нам, олон нийтийн бусад байгууллагын албан тушаалтан, иргэн хэн боловч шүүгчээс шүүн таслах үүргээ хэрэгжүүлэхэд хөндлөнгөөс оролцож болохгүй. Шүүгчийн хараат бус, шүүхийн бие даасан байдлыг хангах зорилгоор Шүүхийн ерөнхий зөвлөл ажиллана. Шүүхийн ерөнхий зөвлөл шүүх, шүүгчийн шүүн таслах ажиллагаанд оролцохгүйгээр, гагцхүү хуульчдаас шүүгчийг шилж олох, эрх ашгийг нь хамгаалах зэрэг шүүхийг бие даан ажиллах нөхцөлөөр хангахтай холбогдсон үүргийг биелүүлнэ. Шүүхийн ерөнхий зөвлөлийн зохион байгуулалт, үйл ажиллагааны журмыг хуулиар тогтооно. / Монгол Улсын Үндсэн хуулийн 49 дүгээр зүйл/
14-09-2016, 11:14   Хэсэг: Хурлын тов   Сэтгэгдэл: 0  

СЭЛЭНГЭ АЙМГИЙН САЙХАН СУМ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН 03-Р САРЫН 10 НААС 09 САРЫГ, ХҮРТЭЛ ХИЙХ ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

.

 

 

СЭЛЭНГЭ АЙМГИЙН САЙХАН СУМ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН

ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

2016.09.09

д/д

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүний нэр

Шүүгдэгчийн овог,нэр

Зүйл анги

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг

Шүүх хуралдааны

оролцогчийн нэр

Тайлбар

1

Г.Сарантуяа

Б.Мөнхбаяр

А.Нарантуяа

 

М.Сайнтогтох Г.Нэргүйбаатар

215.4 222.2

2016.09.13

11:00

Улсын яллагч: Н.Бадам, Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Даваахүү,

Б.Цолмон-Эрдэнэ, Хохирогч: Б.Гомбожав, Д.Дашням, Д.Баянцагаан, Д.Лхагвасүрэн, Ц.Мягмарсүрэн, Т.Батжаргал, У.Батгэрэл, Ц.Пүрэвсүрэн, Д.Эрдэнэбат, Д.Цэнгүүн, Хохирогчийн өмгөөлөгч: О.Цэрэнпунцаг, К.Манлай,Иргэний нэхэмжлэгчийн төлөөлөгч: Г.Ууганбаяр, А.Сарангарав, Н.Даваадорж, Батдорж, ШХНБДарга: Б.Соронзонболд

Нээлттэй

2

А.Нарантуяа

Д.Өлзийнасан

138.1

2016.09.15

11:00

Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан, Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч:Д.Даваахүү

Хохирогч: Д.Бат-Эрдэнэ, ШХНБДарга:Б.Соронзонболд

Нээлттэй

3

А.Нарантуяа

Д.Ганбат

215.2

2016.09.16 14:00

Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан, Хохирогч: Г.Амарсайхан, Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Г.Буянбаатар, Г.Лхамаахүү,

Хохирогчийн өмгөөлөгч:н.Батмөнх-Очир, ШХНБДарга: Б.Ариун-Эрдэнэ

Нээлттэй

4

Б.Мөнхбаяр

Э.Дашням

99.1

2016.09.19 10:00

Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан

Хохирогч: н.Баттөгс

ШХНБДарга: Б.Соронзонболд

Нээлттэй

5

Б.Мөнхбаяр

З.Амарзаяа

145.2

2016.09.20 14:00

Улсын яллагч: Э.Дэлгэрсайхан, Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ч.Отгонбаатар

Хохирогч: З.Энхжавхлан, н.Алтангэрэл, ШХНБДарга: Б.Соронзонболд

Нээлттэй

 

.

 

 

ТОВ ГАРГАСАН: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Д.НАРАНЦЭЦЭГ

 

 

 

 

 

 

 

 

Шүүх хуралдааны товыг "SHUUKH.MN" сайтаас үзэх боломжтой.

 

 

 

 

 

 

 

 

СЭЛЭНГЭ АЙМГИЙН САЙХАН СУМ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН

ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

2016.09.05

д/д

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүний нэр

Шүүгдэгчийн овог,нэр

Зүйл анги

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг

Шүүх хуралдааны

оролцогчийн нэр

Тайлбар

1

Г.Дэлгэрсайхан

Б.Мөнхбаяр

А.Нарантуяа

 

Х.Нэхийт

Д.Цэрэннадмид

Б.Ганбаатар

Т.Жаргалант

 

147.2 261.1

2016.09.06

11:00

Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан

Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч:Ц.Гэнэндулам,П.Буманзаяа, Д.Тунгалаг,Ц.Майбаяр

Хохирогч: Н.Мөнхзориг, С.Батсайхан, Т.Дашдаваа,

Хохирогчийн өмгөөлөгч:М.Алтанцэцэг,

Иргэний нэхэмжлэгч:Б.Оюун-Эрдэнэ

Иргэний нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Баднайсүрэн

ШХНБДарга: Б.Ариун-Эрдэнэ

Нээлттэй

2

Г.Дэлгэрсайхан

Б.Болортуяа

215.1

2016.09.07 10:00

Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан, Хохирогч, иргэний нэхэмжлэгч:Б.Азжаргал, хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Б.Даарийжав, Иргэний нэхэмжлэгч: Д.Одгэрэл, Иргэний нэхэмжлэгчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Д.Одгэрэл, Д.Оюун, ШХНБДарга: Б.Ариун-Эрдэнэ

Нээлттэй

3

Г.Сарантуяа

Б.Мөнхбаяр

А.Нарантуяа

 

М.Сайнтогтох Г.Нэргүйбаатар

215.4 222.2

2016.09.13

11:00

Улсын яллагч: Н.Бадам, Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Даваахүү,

Б.Цолмон-Эрдэнэ, Хохирогч: Б.Гомбожав, Д.Дашням, Д.Баянцагаан, Д.Лхагвасүрэн, Ц.Мягмарсүрэн, Т.Батжаргал, У.Батгэрэл, Ц.Пүрэвсүрэн, Д.Эрдэнэбат, Д.Цэнгүүн, Хохирогчийн өмгөөлөгч: О.Цэрэнпунцаг, К.Манлай,Иргэний нэхэмжлэгчийн төлөөлөгч: Г.Ууганбаяр, А.Сарангарав, Н.Даваадорж, Батдорж, ШХНБДарга: Б.Соронзонболд

Нээлттэй

4

А.Нарантуяа

Д.Өлзийнасан

138.1

2016.09.15

11:00

Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан, Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч:Д.Даваахүү

Хохирогч: Д.Бат-Эрдэнэ, ШХНБДарга:Б.Соронзонболд

Нээлттэй

5

А.Нарантуяа

Д.Ганбат

215.2

2016.09.16 14:00

Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан, Хохирогч: Г.Амарсайхан, Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Г.Буянбаатар, Г.Лхамаахүү,

Хохирогчийн өмгөөлөгч:н.Батмөнх-Очир, ШХНБДарга: Б.Ариун-Эрдэнэ

Нээлттэй

6

Б.Мөнхбаяр

З.Амарзаяа

145.2

2016.09.20 14:00

Улсын яллагч: Э.Дэлгэрсайхан, Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ч.Отгонбаатар

Хохирогч: З.Энхжавхлан, н.Алтангэрэл, ШХНБДарга: Б.Соронзонболд

Нээлттэй

 

.

ТОВ ГАРГАСАН: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Д.НАРАНЦЭЦЭГ

 

 

 

 

 

Шүүх хуралдааны товыг "SHUUKH.MN" сайтаас үзэх боломжтой.

 

 

СЭЛЭНГЭ АЙМГИЙН САЙХАН СУМ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН

ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

2016.09.01

д/д

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүний нэр

Шүүгдэгчийн овог,нэр

Зүйл анги

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг

Шүүх хуралдааны

оролцогчийн нэр

Тайлбар

1

А.Нарантуяа

Д.Ганбат

215.2

2016.09.05 14:00

Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан, Хохирогч: Г.Амарсайхан, Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Г.Буянбаатар, Г.Лхамаахүү,

Хохирогчийн өмгөөлөгч:н.Батмөнх-Очир, ШХНБДарга: Б.Ариун-Эрдэнэ

Нээлттэй

2

Г.Дэлгэрсайхан

Б.Мөнхбаяр

А.Нарантуяа

 

Х.Нэхийт

Д.Цэрэннадмид

Б.Ганбаатар

Т.Жаргалант

 

147.2 261.1

2016.09.06

11:00

Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан

Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч:Ц.Гэнэндулам,П.Буманзаяа, Д.Тунгалаг,Ц.Майбаяр

Хохирогч: Н.Мөнхзориг, С.Батсайхан, Т.Дашдаваа,

Хохирогчийн өмгөөлөгч:М.Алтанцэцэг,

Иргэний нэхэмжлэгч:Б.Оюун-Эрдэнэ

Иргэний нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Баднайсүрэн

ШХНБДарга: Б.Ариун-Эрдэнэ

Нээлттэй

3

Г.Дэлгэрсайхан

Б.Болортуяа

215.1

2016.09.07 10:00

Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан, Хохирогч, иргэний нэхэмжлэгч:Б.Азжаргал, хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Б.Даарийжав, Иргэний нэхэмжлэгч: Д.Одгэрэл, Иргэний нэхэмжлэгчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Д.Одгэрэл, Д.Оюун, ШХНБДарга: Б.Ариун-Эрдэнэ

Нээлттэй

4

Г.Сарантуяа

Б.Мөнхбаяр

А.Нарантуяа

 

М.Сайнтогтох Г.Нэргүйбаатар

215.4 222.2

2016.09.13

11:00

Улсын яллагч: Н.Бадам, Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Даваахүү,

Б.Цолмон-Эрдэнэ, Хохирогч: Б.Гомбожав, Д.Дашням, Д.Баянцагаан, Д.Лхагвасүрэн, Ц.Мягмарсүрэн, Т.Батжаргал, У.Батгэрэл, Ц.Пүрэвсүрэн, Д.Эрдэнэбат, Д.Цэнгүүн, Хохирогчийн өмгөөлөгч: О.Цэрэнпунцаг, К.Манлай,Иргэний нэхэмжлэгчийн төлөөлөгч: Г.Ууганбаяр, А.Сарангарав, Н.Даваадорж, Батдорж, ШХНБДарга: Б.Соронзонболд

Нээлттэй

5

А.Нарантуяа

Д.Өлзийнасан

138.1

2016.09.15

11:00

Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан, Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч:Д.Даваахүү

Хохирогч: Д.Бат-Эрдэнэ, ШХНБДарга:Б.Соронзонболд

Нээлттэй

6

Б.Мөнхбаяр

З.Амарзаяа

145.2

2016.09.20 14:00

Улсын яллагч: Э.Дэлгэрсайхан, Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ч.Отгонбаатар

Хохирогч: З.Энхжавхлан, н.Алтангэрэл, ШХНБДарга: Б.Соронзонболд

Нээлттэй

 

.

 

ТОВ ГАРГАСАН: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Д.НАРАНЦЭЦЭГ

 

 

 

 

 

Шүүх хуралдааны товыг "SHUUKH.MN" сайтаас үзэх боломжтой.

 

 

 

 

СЭЛЭНГЭ АЙМГИЙН САЙХАН СУМ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН

ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

2016.08.25

д/д

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүний нэр

Шүүгдэгчийн овог,нэр

Зүйл анги

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг

Шүүх хуралдааны

оролцогчийн нэр

Тайлбар

1

М.Мөнхбаяр

Х.Цогоо

138.2

2016.08.26 14:30

Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан, Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: П.Буманзаяа

Хохирогч: М.Ирэхзаяа, ШХНБДарга: Б.Соронзонболд

Нээлттэй

2.

А.Нарантуяа

Д.Өлзийнасан

138.1

2016.08.29

10:00

Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан, Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч:Д.Даваахүү

Хохирогч: Д.Бат-Эрдэнэ, ШХНБДарга:Б.Соронзонболд

Нээлттэй

31

Г.Сарантуяа

А.Нарантуяа

Б.Мөнхбаяр

 

Х.Нэхийт

Д.Цэрэннадмид

Б.Ганбаатар

Т.Жаргалант

 

147.2 261.1

2016.08.29

14:30

Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан

Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч:Ц.Гэнэндулам,П.Буманзаяа, Д.Тунгалаг, Ц.Майбаяр

Хохирогч: Н.Мөнхзориг, С.Батсайхан, Т.Дашдаваа

Хохирогчийн өмгөөлөгч: М.Алтанцэцэг

Иргэний нэхэмжлэгч: Б.Оюун-Эрдэнэ,

Иргэний нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Баднайсүрэн

ШХНБДарга: Б.Ариун-Эрдэнэ

Нээлттэй

4

А.Нарантуяа

Т.Анхбаяр, Б.Насанбуян Т.Идэрцогт

145.2

2016.08.31 10:00

Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан, Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: П.Буманзаяа

ШХНБДарга:Б.Ариун-Эрдэнэ

Нээлттэй

5

Б.Мөнхбаяр

З.Амарзаяа

145.2

2016.09.01 14:00

Улсын яллагч: Э.Дэлгэрсайха,Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ч.Отгонбаатар

Хохирогч: З.Энхжавхлан, н.Алтангэрэл, ШХНБДарга: Б.Соронзонболд

Нээлттэй

6

Б.Мөнхбаяр

Н.Саруултөгс

215.3

2016.09.01 14:30

Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан, Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Даваахүү

Иргэний хариуцагч: Н.Нандин-Эрдэнэ, Иргэний нэхэмжлэгч: Ц.Алтанцэцэг

ШХНБДарга:Б.Соронзонболд

Нээлттэй

7

Г.Сарантуяа

Б.Мөнхбаяр

А.Нарантуяа

 

М.Сайнтогтох Г.Нэргүйбаатар

215.4 222.2

2016.09.13

11:00

Улсын яллагч: Н.Бадам,

Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Даваахүү, Б.Цолмон-Эрдэнэ

ШХНБДарга: Б.Соронзонболд

Хохирогч: Б.Гомбожав, Д.Дашням, Д.Баянцагаан, Д.Лхагвасүрэн, Ц.Мягмарсүрэн, Т.Батжаргал, У.Батгэрэл, Ц.Пүрэвсүрэн, Д.Эрдэнэбат, Д.Цэнгүүн, Хохирогчийн өмгөөлөгч: О.Цэрэнпунцаг, К.Манлай

Иргэний нэхэмжлэгчийн төлөөлөгч: Г.Ууганбаяр, А.Сарангарав, Н.Даваадорж, Батдорж, ШХНБДарга: Б.Соронзонболд

Нээлттэй

 

 

 

ТОВ ГАРГАСАН: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Д.НАРАНЦЭЦЭГ

 

 

 

Шүүх хуралдааны товыг "SHUUKH.MN" сайтаас үзэх боломжтой.

 

 

 

СЭЛЭНГЭ АЙМГИЙН САЙХАН СУМ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН

ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

2016.08.22

д/д

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүний нэр

Шүүгдэгчийн овог,нэр

Зүйл анги

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг

Шүүх хуралдааны

оролцогчийн нэр

Тайлбар

1

Г.Сарантуяа

А.Нарантуяа

Б.Мөнхбаяр

 

Х.Нэхийт

Д.Цэрэннадмид

Б.Ганбаатар

Т.Жаргалант

 

147.2 261.1

2016.08.29

14:30

Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан

Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ц.Гэнэндулам, П.Буманзаяа, Д.Тунгалаг, Ц.Майбаяр

Хохирогч: Н.Мөнхзориг, С.Батсайхан, Т.Дашдаваа

Хохирогчийн өмгөөлөгч: М.Алтанцэцэг

Иргэний нэхэмжлэгч: Б.Оюун-Эрдэнэ

Иргэний нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Баднайсүрэн

ШХНБДарга: Б.Ариун-Эрдэнэ

Нээлттэй

2.

А.Нарантуяа

Д.Өлзийнасан

138.1

2016.08.29

10:00

Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан

Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч:Д.Даваахүү

Хохирогч: Д.Бат-Эрдэнэ

ШХНБДарга:Б.Соронзонболд

Нээлттэй

3

М.Мөнхбаяр

Х.Цогоо

138.2

2016.08.26 14:30

Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан

Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: П.Буманзаяа

Хохирогч: М.Ирэхзаяа

ШХНБДарга: Б.Соронзонболд

Нээлттэй

4

А.Нарантуяа

Т.Анхбаяр, Б.Насанбуян Т.Идэрцогт

145.2

2016.08.31 10:00

Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан

Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: П.Буманзаяа

ШХНБДарга:Б.Ариун-Эрдэнэ

Нээлттэй

5

Б.Мөнхбаяр

З.Амарзаяа

145.2

2016.09.01 14:00

Улсын яллагч: Э.Дэлгэрсайхан

Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ч.Отгонбаатар

Хохирогч: З.Энхжавхлан, н.Алтангэрэл

ШХНБДарга: Б.Соронзонболд

Нээлттэй

6

Б.Мөнхбаяр

Н.Саруултөгс

215.3

2016.09.01 14:30

Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан

Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Даваахүү

Иргэний хариуцагч: Н.Нандин-Эрдэнэ

Иргэний нэхэмжлэгч: Ц.Алтанцэцэг

ШХНБДарга:Б.Соронзонболд

Нээлттэй

7

Г.Сарантуяа

Б.Мөнхбаяр

А.Нарантуяа

 

М.Сайнтогтох, Г.Нэргүйбаатар

215.4 222.2

2016.09.13

11:00

Улсын яллагч: Н.Бадам

Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Даваахүү, Б.Цолмон-Эрдэнэ

ШХНБДарга: Б.Соронзонболд

Хохирогч: Б.Гомбожав, Д.Дашням, Д.Баянцагаан, Д.Лхагвасүрэн, Ц.Мягмарсүрэн, Т.Батжаргал, У.Батгэрэл, Ц.Пүрэвсүрэн, Д.Эрдэнэбат, Д.Цэнгүүн

Хохирогчийн өмгөөлөгч: О.Цэрэнпунцаг, К.Манлай

Иргэний нэхэмжлэгчийн төлөөлөгч: Г.Ууганбаяр, А.Сарангарав, Н.Даваадорж, Батдорж

ШХНБДарга: Б.Соронзонболд

Нээлттэй

 

ТОВ ГАРГАСАН: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Д.НАРАНЦЭЦЭГ

 

 

 

СЭЛЭНГЭ АЙМГИЙН САЙХАН СУМ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН

ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

2016.08.19

д/д

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүний нэр

Шүүгдэгчийн овог,нэр

Зүйл анги

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг

Шүүх хуралдааны

оролцогчийн нэр

Тайлбар

1

Г.Сарантуяа

А.Нарантуяа

Б.Мөнхбаяр

 

Х.Нэхийт

Д.Цэрэннадмид

Б.Ганбаатар

Т.Жаргалант

 

147.2 261.1

2016.08.23

10:00

Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан

Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ц.Гэнэндулам, П.Буманзаяа, Д.Тунгалаг, Ц.Майбаяр

ШХНБДарга: Б.Ариун-Эрдэнэ

Хохирогч: Н.Мөнхзориг, С.Батсайхан, Т.Дашдаваа

Хохирогчийн өмгөөлөгч: М.Алтанцэцэг

Иргэний нэхэмжлэгч: Б.Оюун-Эрдэнэ

Иргэний нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Баднайсүрэн

Нээлттэй

2.

А.Нарантуяа

Д.Өлзийнасан

138.1

2016.08.29

10:00

Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан

Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч:Д.Даваахүү

Хохирогч: Д.Бат-Эрдэнэ

ШХНБДарга:Б.Соронзонболд

Нээлттэй

2

Г.Сарантуяа

Б.Мөнхбаяр

А.Нарантуяа

 

М.Сайнтогтох, Г.Нэргүйбаатар

215.4 222.2

2016.09.13

11:00

Улсын яллагч: Н.Бадам

Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Даваахүү, Б.Цолмон-Эрдэнэ

ШХНБДарга: Б.Соронзонболд

Хохирогч: Б.Гомбожав, Д.Дашням, Д.Баянцагаан, Д.Лхагвасүрэн, Ц.Мягмарсүрэн, Т.Батжаргал, У.Батгэрэл, Ц.Пүрэвсүрэн, Д.Эрдэнэбат, Д.Цэнгүүн

Хохирогчийн өмгөөлөгч: О.Цэрэнпунцаг, К.Манлай

Иргэний нэхэмжлэгчийн төлөөлөгч: Г.Ууганбаяр, А.Сарангарав, Н.Даваадорж, Батдорж

ШХНБДарга: Б.Соронзонболд

Нээлттэй

 

 

 

ТОВ ГАРГАСАН: Д.НАРАНЦЭЦЭГ

 

 

 

 

Шүүх хуралдааны товыг "SHUUKH.MN" сайтаас үзэх боломжтой.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СЭЛЭНГЭ АЙМГИЙН САЙХАН СУМ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН

ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

 

 

2016.08.09

д/д

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүний нэр

Шүүгдэгчийн овог,нэр

Зүйл анги

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг

Шүүх хуралдааны

оролцогчийн нэр

Тайлбар

1

Б.Мөнхбаяр

Г.Цэдэндамба

215.2

2016.08.10 10:00

Улсын яллагч: Н.Бадам

Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Даваахүү

ШХНБДарга: Б.Соронзонболд

Нээлттэй

2

А.Нарантуяа

П.Одгэрэл

215.2

2016.08.17 11:00

Улсын яллагч: Н.Бадам

Хохирогч: Н.Насанбат

ШХНБДарга: Б.Ариун-Эрдэнэ

Нээлттэй

 

 

 

 

 

 

 

 

,

ТОВ ГАРГАСАН: Д.НАРАНЦЭЦЭГ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шүүх хуралдааны товыг "SHUUKH.MN" сайтаас үзэх боломжтой.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СЭЛЭНГЭ АЙМГИЙН САЙХАН СУМ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН

ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

 

 

2016.07.28

д/д

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүний нэр

Шүүгдэгчийн овог,нэр

Зүйл анги

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг

Шүүх хуралдааны

оролцогчийн нэр

Тайлбар

1

Б.Мөнхбаяр

П.Эрдэнэчимэг

215.1

2016.08.04 10:30

Улсын яллагч: Н.Бадам

ШХНБДарга: Б.Соронзонболд

Нээлттэй

2

А.Нарантуяа

Л.Бүрэнжаргал

215.2

2016.08.09 10:00

Улсын яллагч: Н.Бадам

Хохирогч: С.Даваасамбуу

ШХНБДарга: Б.Ариун-Эрдэнэ

Нээлттэй

3

А.Нарантуяа

С.Амарсайхан

97.1

2016.08.09 14:30

Улсын яллагч: T.Дэлгэрсайхан

Хохирогч: Ч.Ишжамц

ШХНБДарга: Б.Ариун-Эрдэнэ

Нээлттэй

 

 

 

 

 

ТОВ ГАРГАСАН: Д.НАРАНЦЭЦЭГ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шүүх хуралдааны товыг "SHUUKH.MN" сайтаас үзэх боломжтой.

 

 

 

 

 

 

СЭЛЭНГЭ АЙМГИЙН САЙХАН СУМ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН

ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

 

 

2016.07.21

д/д

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүний нэр

Шүүгдэгчийн овог,нэр

Зүйл анги

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг

Шүүх хуралдааны

оролцогчийн нэр

Тайлбар

1

 

Б.Мөнхбаяр

 

Д.Батцэцэг

153.1

2016.07.27

12:00

Улсын яллагч: Н.Бадам

ШХНБДарга: Б.Соронзонболд

Нээлттэй

2

Г.Сарантуяа

А.Нарантуяа

Б.Мөнхбаяр

 

Х.Нэхийт

Д.Цэрэннадмид

Б.Ганбаатар

Т.Жаргалант

 

147.2, 261.1

2016.08.23

10:00

Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан

Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ц.Гэнэндулам, П.Буманзаяа, Д.Тунгалаг, Ц.Майбаяр

ШХНБДарга: Б.Ариун-Эрдэнэ

Хохирогч: Н.Мөнхзориг, С.Батсайхан, Т.Дашдаваа

Хохирогчийн өмгөөлөгч: М.Алтанцэцэг

Иргэний нэхэмжлэгч: Б.Оюун-Эрдэнэ

Иргэний нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Баднайсүрэн

Нээлттэй

3

Г.Сарантуяа

Б.Мөнхбаяр

А.Нарантуяа

 

М.Сайнтогтох, Г.Нэргүйбаатар

215.4 222.2

2016.08.19

11:00

Улсын яллагч: Н.Бадам

Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Даваахүү, Б.Цолмон-Эрдэнэ

ШХНБДарга: Б.Соронзонболд

Хохирогч: Б.Гомбожав, Д.Дашням, Д.Баянцагаан, Д.Лхагвасүрэн, Ц.Мягмарсүрэн, Т.Батжаргал, У.Батгэрэл, Ц.Пүрэвсүрэн, Д.Эрдэнэбат, Д.Цэнгүүн

Хохирогчийн өмгөөлөгч: О.Цэрэнпунцаг, К.Манлай

Иргэний нэхэмжлэгчийн төлөөлөгч: Г.Ууганбаяр, А.Сарангарав, Н.Даваадорж, Батдорж

Нээлттэй

 

 

 

Шүүх хуралдааны товыг "SHUUKH.MN" сайтаас үзэх боломжтой.

 

 

 

ТОВ ГАРГАСАН: Д.НАРАНЦЭЦЭГ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СЭЛЭНГЭ АЙМГИЙН САЙХАН СУМ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН

ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

 

2016.07.07

д/д

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүний нэр

Шүүгдэгчийн овог,нэр

Зүйл анги

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг

Шүүх хуралдааны

оролцогчийн нэр

Тайлбар

1

 

Б.Мөнхбаяр

А.Нарантуяа

Г.Дэлгэрсайхан

 

М.Сайнтогтох Г.Нэргүйбаатар

215.4 222.2

2016.07.20 11:00

Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Даваахүү

ШХНБДарга: Б.Соронзонболд

Нээлттэй

2

Г.Сарантуяа

Г.Дэлгэрсайхан

Б.Мөнхбаяр

 

Х.Нэхийт Д.Цэрэннадмид

Б.Ганбаатар Т.Жаргалант

147.2

261.1

2016.07.22 10:00

Улсын яллагч: Н.Бадам

Шүүгчдэгчийн өмгөөлөгч: Ц.Гэнэндулам Ц.Майнбаяр, Д.Тунгалаг, П.Буманзаяа

Хохирогч: С.Батсайхан Н.Мөнхзориг Т.Дашдаваа

Хохирогчийн өмгөөлөгч: М.Алтанцэцэг

Иргэний нэхэмжлэгчийн төлөөлөгч: Б.Оюун-Эрдэнэ

Иргэний нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Баднайсүрэн

Шүүх хуралдааны нарийн бичгийн дарга:

Б.Ариун-Эрдэнэ

Нээлттэй

3

Г.Сарантуяа

Г.Дэлгэрсайхан

Б.Мөнхбаяр

Б.Эрдэнэбат

147.2 99.2

2016.07.26 11:00

Улсын яллагч: Н.Бадам

Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ц.Гэнэндулам

Хохирогч: Б.Хүрэлхүү, Д.Батбаатар, Э.Мөнгөншагай

Хохирогч, иргэний нэхэмжлэгч: А.Дашдамба

Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: А.Сарангуа

ШХНБДарга: Б.Ариун-Эрдэнэ

Нээлттэй

 

 

 

 

 

 

Тов гаргасан: Д.Наранцэцэг

 

 

 

 

Шүүх хуралдааны товыг "SHUUKH.MN" сайтаас үзэх боломжтой.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СЭЛЭНГЭ АЙМГИЙН САЙХАН СУМ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН

ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

 

2016.07.01

Нийтэлсэн admin   Үзсэн: 464   |   Сэтгэгдэл: 0
Хэвлэх
Төсөөтэй мэдээлэл:
Шүүхийн шийдвэрийн цахим сан

д/д

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүний нэр

Шүүгдэгчийн овог,нэр

Зүйл анги


Цаг агаар
Хандалт
Бидэнтэй нэгдээрэй
Санал асуулга
 

Ярилцлага

Та шүүхэд итгэдэг үү?

Тийм
Үгүй

 
 
  |  
«    Нэгдүгээр сар 2022    »
ДаМяЛхаПүБаБямНям
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31