.
СЭЛЭНГЭ АЙМГИЙН САЙХАН СУМ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН
ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ
2016.09.09
д/д |
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүний нэр |
Шүүгдэгчийн овог,нэр |
Зүйл анги |
Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг |
Шүүх хуралдааны оролцогчийн нэр |
Тайлбар |
1 |
Г.Сарантуяа Б.Мөнхбаяр А.Нарантуяа
|
М.Сайнтогтох Г.Нэргүйбаатар |
215.4 222.2 |
2016.09.13 11:00 |
Улсын яллагч: Н.Бадам, Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Даваахүү, Б.Цолмон-Эрдэнэ, Хохирогч: Б.Гомбожав, Д.Дашням, Д.Баянцагаан, Д.Лхагвасүрэн, Ц.Мягмарсүрэн, Т.Батжаргал, У.Батгэрэл, Ц.Пүрэвсүрэн, Д.Эрдэнэбат, Д.Цэнгүүн, Хохирогчийн өмгөөлөгч: О.Цэрэнпунцаг, К.Манлай,Иргэний нэхэмжлэгчийн төлөөлөгч: Г.Ууганбаяр, А.Сарангарав, Н.Даваадорж, Батдорж, ШХНБДарга: Б.Соронзонболд |
Нээлттэй |
2 |
А.Нарантуяа |
Д.Өлзийнасан |
138.1 |
2016.09.15 11:00 |
Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан, Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч:Д.Даваахүү Хохирогч: Д.Бат-Эрдэнэ, ШХНБДарга:Б.Соронзонболд |
Нээлттэй |
3 |
А.Нарантуяа |
Д.Ганбат |
215.2 |
2016.09.16 14:00 |
Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан, Хохирогч: Г.Амарсайхан, Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Г.Буянбаатар, Г.Лхамаахүү, Хохирогчийн өмгөөлөгч:н.Батмөнх-Очир, ШХНБДарга: Б.Ариун-Эрдэнэ |
Нээлттэй |
4 |
Б.Мөнхбаяр |
Э.Дашням |
99.1 |
2016.09.19 10:00 |
Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан Хохирогч: н.Баттөгс ШХНБДарга: Б.Соронзонболд |
Нээлттэй |
5 |
Б.Мөнхбаяр |
З.Амарзаяа |
145.2 |
2016.09.20 14:00 |
Улсын яллагч: Э.Дэлгэрсайхан, Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ч.Отгонбаатар Хохирогч: З.Энхжавхлан, н.Алтангэрэл, ШХНБДарга: Б.Соронзонболд |
Нээлттэй |
.
ТОВ ГАРГАСАН: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Д.НАРАНЦЭЦЭГ
Шүүх хуралдааны товыг "SHUUKH.MN" сайтаас үзэх боломжтой.
СЭЛЭНГЭ АЙМГИЙН САЙХАН СУМ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН
ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ
2016.09.05
д/д |
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүний нэр |
Шүүгдэгчийн овог,нэр |
Зүйл анги |
Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг |
Шүүх хуралдааны оролцогчийн нэр |
Тайлбар |
1 |
Г.Дэлгэрсайхан Б.Мөнхбаяр А.Нарантуяа
|
Х.Нэхийт Д.Цэрэннадмид Б.Ганбаатар Т.Жаргалант
|
147.2 261.1 |
2016.09.06 11:00 |
Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч:Ц.Гэнэндулам,П.Буманзаяа, Д.Тунгалаг,Ц.Майбаяр Хохирогч: Н.Мөнхзориг, С.Батсайхан, Т.Дашдаваа, Хохирогчийн өмгөөлөгч:М.Алтанцэцэг, Иргэний нэхэмжлэгч:Б.Оюун-Эрдэнэ Иргэний нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Баднайсүрэн ШХНБДарга: Б.Ариун-Эрдэнэ |
Нээлттэй |
2 |
Г.Дэлгэрсайхан |
Б.Болортуяа |
215.1 |
2016.09.07 10:00 |
Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан, Хохирогч, иргэний нэхэмжлэгч:Б.Азжаргал, хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Б.Даарийжав, Иргэний нэхэмжлэгч: Д.Одгэрэл, Иргэний нэхэмжлэгчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Д.Одгэрэл, Д.Оюун, ШХНБДарга: Б.Ариун-Эрдэнэ |
Нээлттэй |
3 |
Г.Сарантуяа Б.Мөнхбаяр А.Нарантуяа
|
М.Сайнтогтох Г.Нэргүйбаатар |
215.4 222.2 |
2016.09.13 11:00 |
Улсын яллагч: Н.Бадам, Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Даваахүү, Б.Цолмон-Эрдэнэ, Хохирогч: Б.Гомбожав, Д.Дашням, Д.Баянцагаан, Д.Лхагвасүрэн, Ц.Мягмарсүрэн, Т.Батжаргал, У.Батгэрэл, Ц.Пүрэвсүрэн, Д.Эрдэнэбат, Д.Цэнгүүн, Хохирогчийн өмгөөлөгч: О.Цэрэнпунцаг, К.Манлай,Иргэний нэхэмжлэгчийн төлөөлөгч: Г.Ууганбаяр, А.Сарангарав, Н.Даваадорж, Батдорж, ШХНБДарга: Б.Соронзонболд |
Нээлттэй |
4 |
А.Нарантуяа |
Д.Өлзийнасан |
138.1 |
2016.09.15 11:00 |
Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан, Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч:Д.Даваахүү Хохирогч: Д.Бат-Эрдэнэ, ШХНБДарга:Б.Соронзонболд |
Нээлттэй |
5 |
А.Нарантуяа |
Д.Ганбат |
215.2 |
2016.09.16 14:00 |
Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан, Хохирогч: Г.Амарсайхан, Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Г.Буянбаатар, Г.Лхамаахүү, Хохирогчийн өмгөөлөгч:н.Батмөнх-Очир, ШХНБДарга: Б.Ариун-Эрдэнэ |
Нээлттэй |
6 |
Б.Мөнхбаяр |
З.Амарзаяа |
145.2 |
2016.09.20 14:00 |
Улсын яллагч: Э.Дэлгэрсайхан, Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ч.Отгонбаатар Хохирогч: З.Энхжавхлан, н.Алтангэрэл, ШХНБДарга: Б.Соронзонболд |
Нээлттэй |
.
ТОВ ГАРГАСАН: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Д.НАРАНЦЭЦЭГ
Шүүх хуралдааны товыг "SHUUKH.MN" сайтаас үзэх боломжтой.
СЭЛЭНГЭ АЙМГИЙН САЙХАН СУМ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН
ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ
2016.09.01
д/д |
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүний нэр |
Шүүгдэгчийн овог,нэр |
Зүйл анги |
Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг |
Шүүх хуралдааны оролцогчийн нэр |
Тайлбар |
1 |
А.Нарантуяа |
Д.Ганбат |
215.2 |
2016.09.05 14:00 |
Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан, Хохирогч: Г.Амарсайхан, Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Г.Буянбаатар, Г.Лхамаахүү, Хохирогчийн өмгөөлөгч:н.Батмөнх-Очир, ШХНБДарга: Б.Ариун-Эрдэнэ |
Нээлттэй |
2 |
Г.Дэлгэрсайхан Б.Мөнхбаяр А.Нарантуяа
|
Х.Нэхийт Д.Цэрэннадмид Б.Ганбаатар Т.Жаргалант
|
147.2 261.1 |
2016.09.06 11:00 |
Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч:Ц.Гэнэндулам,П.Буманзаяа, Д.Тунгалаг,Ц.Майбаяр Хохирогч: Н.Мөнхзориг, С.Батсайхан, Т.Дашдаваа, Хохирогчийн өмгөөлөгч:М.Алтанцэцэг, Иргэний нэхэмжлэгч:Б.Оюун-Эрдэнэ Иргэний нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Баднайсүрэн ШХНБДарга: Б.Ариун-Эрдэнэ |
Нээлттэй |
3 |
Г.Дэлгэрсайхан |
Б.Болортуяа |
215.1 |
2016.09.07 10:00 |
Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан, Хохирогч, иргэний нэхэмжлэгч:Б.Азжаргал, хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Б.Даарийжав, Иргэний нэхэмжлэгч: Д.Одгэрэл, Иргэний нэхэмжлэгчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Д.Одгэрэл, Д.Оюун, ШХНБДарга: Б.Ариун-Эрдэнэ |
Нээлттэй |
4 |
Г.Сарантуяа Б.Мөнхбаяр А.Нарантуяа
|
М.Сайнтогтох Г.Нэргүйбаатар |
215.4 222.2 |
2016.09.13 11:00 |
Улсын яллагч: Н.Бадам, Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Даваахүү, Б.Цолмон-Эрдэнэ, Хохирогч: Б.Гомбожав, Д.Дашням, Д.Баянцагаан, Д.Лхагвасүрэн, Ц.Мягмарсүрэн, Т.Батжаргал, У.Батгэрэл, Ц.Пүрэвсүрэн, Д.Эрдэнэбат, Д.Цэнгүүн, Хохирогчийн өмгөөлөгч: О.Цэрэнпунцаг, К.Манлай,Иргэний нэхэмжлэгчийн төлөөлөгч: Г.Ууганбаяр, А.Сарангарав, Н.Даваадорж, Батдорж, ШХНБДарга: Б.Соронзонболд |
Нээлттэй |
5 |
А.Нарантуяа |
Д.Өлзийнасан |
138.1 |
2016.09.15 11:00 |
Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан, Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч:Д.Даваахүү Хохирогч: Д.Бат-Эрдэнэ, ШХНБДарга:Б.Соронзонболд |
Нээлттэй |
6 |
Б.Мөнхбаяр |
З.Амарзаяа |
145.2 |
2016.09.20 14:00 |
Улсын яллагч: Э.Дэлгэрсайхан, Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ч.Отгонбаатар Хохирогч: З.Энхжавхлан, н.Алтангэрэл, ШХНБДарга: Б.Соронзонболд |
Нээлттэй |
.
ТОВ ГАРГАСАН: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Д.НАРАНЦЭЦЭГ
Шүүх хуралдааны товыг "SHUUKH.MN" сайтаас үзэх боломжтой.
СЭЛЭНГЭ АЙМГИЙН САЙХАН СУМ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН
ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ
2016.08.25
д/д |
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүний нэр |
Шүүгдэгчийн овог,нэр |
Зүйл анги |
Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг |
Шүүх хуралдааны оролцогчийн нэр |
Тайлбар |
1 |
М.Мөнхбаяр |
Х.Цогоо |
138.2 |
2016.08.26 14:30 |
Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан, Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: П.Буманзаяа Хохирогч: М.Ирэхзаяа, ШХНБДарга: Б.Соронзонболд |
Нээлттэй |
2. |
А.Нарантуяа |
Д.Өлзийнасан |
138.1 |
2016.08.29 10:00 |
Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан, Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч:Д.Даваахүү Хохирогч: Д.Бат-Эрдэнэ, ШХНБДарга:Б.Соронзонболд |
Нээлттэй |
31 |
Г.Сарантуяа А.Нарантуяа Б.Мөнхбаяр
|
Х.Нэхийт Д.Цэрэннадмид Б.Ганбаатар Т.Жаргалант
|
147.2 261.1 |
2016.08.29 14:30 |
Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч:Ц.Гэнэндулам,П.Буманзаяа, Д.Тунгалаг, Ц.Майбаяр Хохирогч: Н.Мөнхзориг, С.Батсайхан, Т.Дашдаваа Хохирогчийн өмгөөлөгч: М.Алтанцэцэг Иргэний нэхэмжлэгч: Б.Оюун-Эрдэнэ, Иргэний нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Баднайсүрэн ШХНБДарга: Б.Ариун-Эрдэнэ |
Нээлттэй |
4 |
А.Нарантуяа |
Т.Анхбаяр, Б.Насанбуян Т.Идэрцогт |
145.2 |
2016.08.31 10:00 |
Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан, Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: П.Буманзаяа ШХНБДарга:Б.Ариун-Эрдэнэ |
Нээлттэй |
5 |
Б.Мөнхбаяр |
З.Амарзаяа |
145.2 |
2016.09.01 14:00 |
Улсын яллагч: Э.Дэлгэрсайха,Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ч.Отгонбаатар Хохирогч: З.Энхжавхлан, н.Алтангэрэл, ШХНБДарга: Б.Соронзонболд |
Нээлттэй |
6 |
Б.Мөнхбаяр |
Н.Саруултөгс |
215.3 |
2016.09.01 14:30 |
Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан, Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Даваахүү Иргэний хариуцагч: Н.Нандин-Эрдэнэ, Иргэний нэхэмжлэгч: Ц.Алтанцэцэг ШХНБДарга:Б.Соронзонболд |
Нээлттэй |
7 |
Г.Сарантуяа Б.Мөнхбаяр А.Нарантуяа
|
М.Сайнтогтох Г.Нэргүйбаатар |
215.4 222.2 |
2016.09.13 11:00 |
Улсын яллагч: Н.Бадам, Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Даваахүү, Б.Цолмон-Эрдэнэ ШХНБДарга: Б.Соронзонболд Хохирогч: Б.Гомбожав, Д.Дашням, Д.Баянцагаан, Д.Лхагвасүрэн, Ц.Мягмарсүрэн, Т.Батжаргал, У.Батгэрэл, Ц.Пүрэвсүрэн, Д.Эрдэнэбат, Д.Цэнгүүн, Хохирогчийн өмгөөлөгч: О.Цэрэнпунцаг, К.Манлай Иргэний нэхэмжлэгчийн төлөөлөгч: Г.Ууганбаяр, А.Сарангарав, Н.Даваадорж, Батдорж, ШХНБДарга: Б.Соронзонболд |
Нээлттэй |
ТОВ ГАРГАСАН: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Д.НАРАНЦЭЦЭГ
Шүүх хуралдааны товыг "SHUUKH.MN" сайтаас үзэх боломжтой.
СЭЛЭНГЭ АЙМГИЙН САЙХАН СУМ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН
ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ
2016.08.22
д/д |
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүний нэр |
Шүүгдэгчийн овог,нэр |
Зүйл анги |
Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг |
Шүүх хуралдааны оролцогчийн нэр |
Тайлбар |
1 |
Г.Сарантуяа А.Нарантуяа Б.Мөнхбаяр
|
Х.Нэхийт Д.Цэрэннадмид Б.Ганбаатар Т.Жаргалант
|
147.2 261.1 |
2016.08.29 14:30 |
Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ц.Гэнэндулам, П.Буманзаяа, Д.Тунгалаг, Ц.Майбаяр Хохирогч: Н.Мөнхзориг, С.Батсайхан, Т.Дашдаваа Хохирогчийн өмгөөлөгч: М.Алтанцэцэг Иргэний нэхэмжлэгч: Б.Оюун-Эрдэнэ Иргэний нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Баднайсүрэн ШХНБДарга: Б.Ариун-Эрдэнэ |
Нээлттэй |
2. |
А.Нарантуяа |
Д.Өлзийнасан |
138.1 |
2016.08.29 10:00 |
Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч:Д.Даваахүү Хохирогч: Д.Бат-Эрдэнэ ШХНБДарга:Б.Соронзонболд |
Нээлттэй |
3 |
М.Мөнхбаяр |
Х.Цогоо |
138.2 |
2016.08.26 14:30 |
Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: П.Буманзаяа Хохирогч: М.Ирэхзаяа ШХНБДарга: Б.Соронзонболд |
Нээлттэй |
4 |
А.Нарантуяа |
Т.Анхбаяр, Б.Насанбуян Т.Идэрцогт |
145.2 |
2016.08.31 10:00 |
Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: П.Буманзаяа ШХНБДарга:Б.Ариун-Эрдэнэ |
Нээлттэй |
5 |
Б.Мөнхбаяр |
З.Амарзаяа |
145.2 |
2016.09.01 14:00 |
Улсын яллагч: Э.Дэлгэрсайхан Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ч.Отгонбаатар Хохирогч: З.Энхжавхлан, н.Алтангэрэл ШХНБДарга: Б.Соронзонболд |
Нээлттэй |
6 |
Б.Мөнхбаяр |
Н.Саруултөгс |
215.3 |
2016.09.01 14:30 |
Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Даваахүү Иргэний хариуцагч: Н.Нандин-Эрдэнэ Иргэний нэхэмжлэгч: Ц.Алтанцэцэг ШХНБДарга:Б.Соронзонболд |
Нээлттэй |
7 |
Г.Сарантуяа Б.Мөнхбаяр А.Нарантуяа
|
М.Сайнтогтох, Г.Нэргүйбаатар |
215.4 222.2 |
2016.09.13 11:00 |
Улсын яллагч: Н.Бадам Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Даваахүү, Б.Цолмон-Эрдэнэ ШХНБДарга: Б.Соронзонболд Хохирогч: Б.Гомбожав, Д.Дашням, Д.Баянцагаан, Д.Лхагвасүрэн, Ц.Мягмарсүрэн, Т.Батжаргал, У.Батгэрэл, Ц.Пүрэвсүрэн, Д.Эрдэнэбат, Д.Цэнгүүн Хохирогчийн өмгөөлөгч: О.Цэрэнпунцаг, К.Манлай Иргэний нэхэмжлэгчийн төлөөлөгч: Г.Ууганбаяр, А.Сарангарав, Н.Даваадорж, Батдорж ШХНБДарга: Б.Соронзонболд |
Нээлттэй |
ТОВ ГАРГАСАН: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Д.НАРАНЦЭЦЭГ
СЭЛЭНГЭ АЙМГИЙН САЙХАН СУМ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН
ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ
2016.08.19
д/д |
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүний нэр |
Шүүгдэгчийн овог,нэр |
Зүйл анги |
Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг |
Шүүх хуралдааны оролцогчийн нэр |
Тайлбар |
1 |
Г.Сарантуяа А.Нарантуяа Б.Мөнхбаяр
|
Х.Нэхийт Д.Цэрэннадмид Б.Ганбаатар Т.Жаргалант
|
147.2 261.1 |
2016.08.23 10:00 |
Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ц.Гэнэндулам, П.Буманзаяа, Д.Тунгалаг, Ц.Майбаяр ШХНБДарга: Б.Ариун-Эрдэнэ Хохирогч: Н.Мөнхзориг, С.Батсайхан, Т.Дашдаваа Хохирогчийн өмгөөлөгч: М.Алтанцэцэг Иргэний нэхэмжлэгч: Б.Оюун-Эрдэнэ Иргэний нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Баднайсүрэн |
Нээлттэй |
2. |
А.Нарантуяа |
Д.Өлзийнасан |
138.1 |
2016.08.29 10:00 |
Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч:Д.Даваахүү Хохирогч: Д.Бат-Эрдэнэ ШХНБДарга:Б.Соронзонболд |
Нээлттэй |
2 |
Г.Сарантуяа Б.Мөнхбаяр А.Нарантуяа
|
М.Сайнтогтох, Г.Нэргүйбаатар |
215.4 222.2 |
2016.09.13 11:00 |
Улсын яллагч: Н.Бадам Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Даваахүү, Б.Цолмон-Эрдэнэ ШХНБДарга: Б.Соронзонболд Хохирогч: Б.Гомбожав, Д.Дашням, Д.Баянцагаан, Д.Лхагвасүрэн, Ц.Мягмарсүрэн, Т.Батжаргал, У.Батгэрэл, Ц.Пүрэвсүрэн, Д.Эрдэнэбат, Д.Цэнгүүн Хохирогчийн өмгөөлөгч: О.Цэрэнпунцаг, К.Манлай Иргэний нэхэмжлэгчийн төлөөлөгч: Г.Ууганбаяр, А.Сарангарав, Н.Даваадорж, Батдорж ШХНБДарга: Б.Соронзонболд |
Нээлттэй |
ТОВ ГАРГАСАН: Д.НАРАНЦЭЦЭГ
Шүүх хуралдааны товыг "SHUUKH.MN" сайтаас үзэх боломжтой.
СЭЛЭНГЭ АЙМГИЙН САЙХАН СУМ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН
ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ
2016.08.09
д/д |
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүний нэр |
Шүүгдэгчийн овог,нэр |
Зүйл анги |
Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг |
Шүүх хуралдааны оролцогчийн нэр |
Тайлбар |
1 |
Б.Мөнхбаяр |
Г.Цэдэндамба |
215.2 |
2016.08.10 10:00 |
Улсын яллагч: Н.Бадам Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Даваахүү ШХНБДарга: Б.Соронзонболд |
Нээлттэй |
2 |
А.Нарантуяа |
П.Одгэрэл |
215.2 |
2016.08.17 11:00 |
Улсын яллагч: Н.Бадам Хохирогч: Н.Насанбат ШХНБДарга: Б.Ариун-Эрдэнэ |
Нээлттэй |
,
ТОВ ГАРГАСАН: Д.НАРАНЦЭЦЭГ
Шүүх хуралдааны товыг "SHUUKH.MN" сайтаас үзэх боломжтой.
СЭЛЭНГЭ АЙМГИЙН САЙХАН СУМ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН
ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ
2016.07.28
д/д |
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүний нэр |
Шүүгдэгчийн овог,нэр |
Зүйл анги |
Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг |
Шүүх хуралдааны оролцогчийн нэр |
Тайлбар |
1 |
Б.Мөнхбаяр |
П.Эрдэнэчимэг |
215.1 |
2016.08.04 10:30 |
Улсын яллагч: Н.Бадам ШХНБДарга: Б.Соронзонболд |
Нээлттэй |
2 |
А.Нарантуяа |
Л.Бүрэнжаргал |
215.2 |
2016.08.09 10:00 |
Улсын яллагч: Н.Бадам Хохирогч: С.Даваасамбуу ШХНБДарга: Б.Ариун-Эрдэнэ |
Нээлттэй |
3 |
А.Нарантуяа |
С.Амарсайхан |
97.1 |
2016.08.09 14:30 |
Улсын яллагч: T.Дэлгэрсайхан Хохирогч: Ч.Ишжамц ШХНБДарга: Б.Ариун-Эрдэнэ |
Нээлттэй |
ТОВ ГАРГАСАН: Д.НАРАНЦЭЦЭГ
Шүүх хуралдааны товыг "SHUUKH.MN" сайтаас үзэх боломжтой.
СЭЛЭНГЭ АЙМГИЙН САЙХАН СУМ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН
ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ
2016.07.21
д/д |
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүний нэр |
Шүүгдэгчийн овог,нэр |
Зүйл анги |
Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг |
Шүүх хуралдааны оролцогчийн нэр |
Тайлбар |
1 |
Б.Мөнхбаяр
|
Д.Батцэцэг |
153.1 |
2016.07.27 12:00 |
Улсын яллагч: Н.Бадам ШХНБДарга: Б.Соронзонболд |
Нээлттэй |
2 |
Г.Сарантуяа А.Нарантуяа Б.Мөнхбаяр
|
Х.Нэхийт Д.Цэрэннадмид Б.Ганбаатар Т.Жаргалант
|
147.2, 261.1 |
2016.08.23 10:00 |
Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ц.Гэнэндулам, П.Буманзаяа, Д.Тунгалаг, Ц.Майбаяр ШХНБДарга: Б.Ариун-Эрдэнэ Хохирогч: Н.Мөнхзориг, С.Батсайхан, Т.Дашдаваа Хохирогчийн өмгөөлөгч: М.Алтанцэцэг Иргэний нэхэмжлэгч: Б.Оюун-Эрдэнэ Иргэний нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Баднайсүрэн |
Нээлттэй |
3 |
Г.Сарантуяа Б.Мөнхбаяр А.Нарантуяа
|
М.Сайнтогтох, Г.Нэргүйбаатар |
215.4 222.2 |
2016.08.19 11:00 |
Улсын яллагч: Н.Бадам Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Даваахүү, Б.Цолмон-Эрдэнэ ШХНБДарга: Б.Соронзонболд Хохирогч: Б.Гомбожав, Д.Дашням, Д.Баянцагаан, Д.Лхагвасүрэн, Ц.Мягмарсүрэн, Т.Батжаргал, У.Батгэрэл, Ц.Пүрэвсүрэн, Д.Эрдэнэбат, Д.Цэнгүүн Хохирогчийн өмгөөлөгч: О.Цэрэнпунцаг, К.Манлай Иргэний нэхэмжлэгчийн төлөөлөгч: Г.Ууганбаяр, А.Сарангарав, Н.Даваадорж, Батдорж
|
Нээлттэй |
Шүүх хуралдааны товыг "SHUUKH.MN" сайтаас үзэх боломжтой.
ТОВ ГАРГАСАН: Д.НАРАНЦЭЦЭГ
СЭЛЭНГЭ АЙМГИЙН САЙХАН СУМ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН
ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ
2016.07.07
д/д |
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүний нэр |
Шүүгдэгчийн овог,нэр |
Зүйл анги |
Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг |
Шүүх хуралдааны оролцогчийн нэр |
Тайлбар |
1 |
Б.Мөнхбаяр А.Нарантуяа Г.Дэлгэрсайхан
|
М.Сайнтогтох Г.Нэргүйбаатар |
215.4 222.2 |
2016.07.20 11:00 |
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Д.Даваахүү ШХНБДарга: Б.Соронзонболд |
Нээлттэй |
2 |
Г.Сарантуяа Г.Дэлгэрсайхан Б.Мөнхбаяр
|
Х.Нэхийт Д.Цэрэннадмид Б.Ганбаатар Т.Жаргалант |
147.2 261.1 |
2016.07.22 10:00 |
Улсын яллагч: Н.Бадам Шүүгчдэгчийн өмгөөлөгч: Ц.Гэнэндулам Ц.Майнбаяр, Д.Тунгалаг, П.Буманзаяа Хохирогч: С.Батсайхан Н.Мөнхзориг Т.Дашдаваа Хохирогчийн өмгөөлөгч: М.Алтанцэцэг Иргэний нэхэмжлэгчийн төлөөлөгч: Б.Оюун-Эрдэнэ Иргэний нэхэмжлэгчийн өмгөөлөгч: Б.Баднайсүрэн Шүүх хуралдааны нарийн бичгийн дарга: Б.Ариун-Эрдэнэ |
Нээлттэй |
3 |
Г.Сарантуяа Г.Дэлгэрсайхан Б.Мөнхбаяр |
Б.Эрдэнэбат |
147.2 99.2 |
2016.07.26 11:00 |
Улсын яллагч: Н.Бадам Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: Ц.Гэнэндулам Хохирогч: Б.Хүрэлхүү, Д.Батбаатар, Э.Мөнгөншагай Хохирогч, иргэний нэхэмжлэгч: А.Дашдамба Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: А.Сарангуа ШХНБДарга: Б.Ариун-Эрдэнэ |
Нээлттэй |
Тов гаргасан: Д.Наранцэцэг
Шүүх хуралдааны товыг "SHUUKH.MN" сайтаас үзэх боломжтой.
СЭЛЭНГЭ АЙМГИЙН САЙХАН СУМ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН
ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ
2016.07.01