СЭЛЭНГЭ АЙМГИЙН САЙХАН СУМ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН
ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ
2018.08.28
д/д |
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүний нэр |
Шүүгдэгчийн овог, нэр |
Зүйл анги |
Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг |
Шүүх хуралдааны оролцогчийн нэр |
Тайлбар |
1 |
Б.Эрдэнэмөнх /Бүрэлдэхүүнтэй/ |
Б.Ууганбат Б.Батзориг У.Гансум М.Билгүүнтөгс О.Анхбаяр У.Ууганбаяр Г.Батбаатар |
ЭХ-ийн 126.2.4 126.2.6, 145.2 |
2018.08.28 10:00 |
Улсын яллагч: Э.Гантулга, Хохирогчийн өмгөөлөгч: Ө.Өлзиймаа Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч:Д.Даваахүү П.Буманзаяа, Б.Цэрэнбат Хохирогч Р.Даваажаргал, Өсвөр насны хохирогч Э.Солонго, Б.Номин-Эрдэнэ, Хохирогчийн хууль ёмны төлөөлөгч: н.Бадамцэцэг, н.Янжмаа Шүүх хуралдааны нарийн бичгийн дарга: С.Цэнд-Аюуш |
Нээлттэй |
2 |
Б.Эрдэнэмөнх |
С.Хашбаатар |
ЭХ-ийн 11.6.1 |
2018.08.30 10:00 |
Улсын яллагч: Э.Гантулга, Хохирогч: О.Чулуун-Эрдэнэ Шүүх хуралдааны нарийн бичгийн дарга: Б.Ариунбаяр |
Нээлттэй |
3 |
Б.Эрдэнэмөнх |
Х.Шинэгэрэл |
ЭХ-ийн 11.3.1 |
2018.09.05 10:00 |
Улсын яллагч: Э.Гантулга, Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч:Д.Даваахүү Хохирогч: Ц.Сэлэнгэтунгалаг, Иргэний хариуцагч: Х Ж.Гэрэлт-Од, гэрч С.Даваасүрэн, Г.Мөнхбаяр, Г.Мөнх-Очир Шүүх хуралдааны нарийн бичгийн дарга:С.Цэнд-Аюуш |
Нээлттэй |
Тов нэгтгэсэн: Мэдээлэл лавлагааны мэргэжилтэн Д.Наранцэцэг
Шүүх хуралдааны товыг "shuukh.mn" цахим хуудаснаас үзэх боломжтой
СЭЛЭНГЭ АЙМГИЙН САЙХАН СУМ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН
ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ
2018.08.24
д/д |
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүний нэр |
Шүүгдэгчийн овог, нэр |
Зүйл анги |
Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг |
Шүүх хуралдааны оролцогчийн нэр |
Тайлбар |
1 |
Б.Эрдэнэмөнх |
Л.Төгсбаяр |
ЭХ-ийн 10.1-1 |
2018.08.24 11:00 |
Улсын яллагч: Э.Гантулга, Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: П.Буманзаяа Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Б.Ганбаатар ХХЁТ өмгөөлөгч С.Оюунцэцэг, гэрч Б.Намчин, Н.Үржинсүрэн, Л.Ууганбаяр, Шинжээч Т.Насанжаргал Шүүх хуралдааны нарийн бичгийн дарга: Б.Ариунбаяр |
Хаалттай |
2 |
Б.Эрдэнэмөнх /Бүрэлдэхүүнтэй/ |
Б.Ууганбат Б.Батзориг У.Гансум М.Билгүүнтөгс О.Анхбаяр У.Ууганбаяр Г.Батбаатар |
ЭХ-ийн 126.2.4 126.2.6, 145.2 |
2018.08.28 10:00 |
Улсын яллагч: Э.Гантулга, Хохирогчийн өмгөөлөгч: Ө.Өлзиймаа Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч:Д.Даваахүү П.Буманзаяа, Б.Цэрэнбат Хохирогч Р.Даваажаргал, Өсвөр насны хохирогч Э.Солонго, Б.Номин-Эрдэнэ, ХХЁТ н.Бадамцэцэг, н.Янжмаа Шүүх хуралдааны нарийн бичгийн дарга: С.Цэнд-Аюуш |
Нээлттэй |
Тов нэгтгэсэн: Мэдээлэл лавлагааны мэргэжилтэн Д.Наранцэцэг
Шүүх хуралдааны товыг "shuukh.mn" цахим хуудаснаас үзэх боломжтой
СЭЛЭНГЭ АЙМГИЙН САЙХАН СУМ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН
ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ
2018.08.20 15:00
д/д |
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүний нэр |
Шүүгдэгчийн овог, нэр |
Зүйл анги |
Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг |
Шүүх хуралдааны оролцогчийн нэр |
Тайлбар |
1 |
А.Нарантуяа |
Ц.Жигжсүрэн |
ЭХ-ийн 27.10-2.1 |
2018.08.21 14:00 |
Улсын яллагч: Э.Гантулга, Хохирогч:Д.Энхбаяр Иргэний нэхэмжлэгч: С.Ундармаа, Ч.Батцэнгэл Иргэний хариуцагч: Ч.Батцэнгэл Шүүх хуралдааны нарийн бичгийн дарга: С.Цэнд-Аюуш |
Нээлттэй |
2 |
Б.Эрдэнэмөнх /Бүрэлдэхүүнтэй/ |
Б.Ууганбат Б.Батзориг У.Гансум М.Билгүүнтөгс О.Анхбаяр У.Ууганбаяр Г.Батбаатар |
ЭХ-ийн 126.2.4 126.2.6, 145.2 |
2018.08.22 10:00 |
Улсын яллагч: Э.Гантулга, Хохирогчийн өмгөөлөгч: Ө.Өлзиймаа Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч:Д.Даваахүү П.Буманзаяа, Б.Цэрэнбат Хохирогч Р.Даваажаргал, Өсвөр насны хохирогч Э.Солонго, Б.Номин-Эрдэнэ, ХХЁТ н.Бадамцэцэг, н.Янжмаа Шүүх хуралдааны нарийн бичгийн дарга: Б.Ариунбаяр |
Хаалттай |
3 |
Б.Эрдэнэмөнх |
Л.Төгсбаяр |
ЭХ-ийн 10.1-1 |
2018.08.24 11:00 |
Улсын яллагч: Э.Гантулга, Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: П.Буманзаяа Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Б.Ганбаатар ХХЁТ өмгөөлөгч С.Оюунцэцэг, гэрч Б.Намчин, Н.Үржинсүрэн, Л.Ууганбаяр, Шинжээч Т.Насанжаргал Шүүх хуралдааны нарийн бичгийн дарга: Б.Ариунбаяр |
Нээлттэй |
Тов нэгтгэсэн: Мэдээлэл лавлагааны мэргэжилтэн Д.Наранцэцэг
Шүүх хуралдааны товыг "shuukh.mn" цахим хуудаснаас үзэх боломжтой
СЭЛЭНГЭ АЙМГИЙН САЙХАН СУМ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН
ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ
2018.08.16 17:00
д/д |
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүний нэр |
Шүүгдэгчийн овог, нэр |
Зүйл анги |
Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг |
Шүүх хуралдааны оролцогчийн нэр |
Тайлбар |
1 |
А.Нарантуяа |
Х.Уранчимэг |
ЭХ-ийн 17.4.1 |
2018.08.16 11:00 |
Улсын яллагч: Э.Гантулга, Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч:Д.Даваахүү Хохиорогч С.Оюунсүх, Иргэний нэхэмжлэгч:О.Мөнхбат Шүүх хуралдааны нарийн бичгийн дарга: С.Цэнд-Аюуш |
Нээлттэй |
2 |
Б.Эрдэнэмөнх |
Ц.Цэнгэлжаргал |
ЭХ-ийн 27.10.1 |
2018.08.16 14:30 |
Улсын яллагч: Н.Бадам, Хохирогч: н.Энхдөлгөөн Иргэний нэхэмжлэгч: Б.Оргилсайхан Шүүх хуралдааны нарийн бичгийн дарга: Б.Ариунбаяр |
Нээлттэй |
3 |
А.Нарантуяа |
Ц.Жигжсүрэн |
ЭХ-ийн 27.10-2.1 |
2018.08.20 14:00 |
Улсын яллагч: Э.Гантулга, Хохирогч:Д.Энхбаяр Иргэний нэхэмжлэгч: С.Ундармаа, Ч.Батцэнгэл Иргэний хариуцагч: Ч.Батцэнгэл Шүүх хуралдааны нарийн бичгийн дарга: С.Цэнд-Аюуш |
Нээлттэй |
4 |
Б.Эрдэнэмөнх /Бүрэлдэхүүнтэй/ |
Б.Ууганбат Б.Батзориг У.Гансум М.Билгүүнтөгс О.Анхбаяр У.Ууганбаяр Г.Батбаатар |
ЭХ-ийн 126.2.4 126.2.6, 145.2 |
2018.08.22 10:00 |
Улсын яллагч: Э.Гантулга, Хохирогчийн өмгөөлөгч: Ө.Өлзиймаа Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч:Д.Даваахүү П.Буманзаяа, Б.Цэрэнбат Хохирогч Р.Даваажаргал, Өсвөр насны хохирогч Э.Солонго, Б.Номин-Эрдэнэ, ХХЁТ н.Бадамцэцэг, н.Янжмаа Шүүх хуралдааны нарийн бичгийн дарга: Б.Ариунбаяр |
Хаалттай |
5 |
Б.Эрдэнэмөнх |
Л.Төгсбаяр |
ЭХ-ийн 10.1-1 |
2018.08.24 11:00 |
Улсын яллагч: Э.Гантулга, Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: П.Буманзаяа Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Б.Ганбаатар ХХЁТ өмгөөлөгч С.Оюунцэцэг, гэрч Б.Намчин, Н.Үржинсүрэн, Л.Ууганбаяр, Шинжээч Т.Насанжаргал Шүүх хуралдааны нарийн бичгийн дарга: Б.Ариунбаяр |
Нээлттэй |
6 |
Б.Эрдэнэмөнх |
Х.Шинэгэрэл |
ЭХ-ийн 11.3-1 |
2018.08.17 10:00 |
Улсын яллагч: Э.Гантулга, Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч:Д.Даваахүү Хохирогч: н.Сэлэнгэтунгалаг, Хохирогчийн өмгөөлөгч: П.Буманзаяа, иргэний хариуцагч:н.Гэрэлт-Од, Шүүх хуралдааны нарийн бичгийн дарга: Б.Ариунбаяр |
Нээлттэй |
7 |
Б.Эрдэнэмөнх |
О.Батцэцэг Б.Туныгалаг |
ЭХ-ийн 11.6.1, 17.8.1 |
2018.08.16 15:30 |
Улсын яллагч: Н.Бадам, хохирогч Б.Баатарсүрэн, Б.Цэндсүрэн, Шүүх хуралдааны нарийн бичгийн дарга: С.Цэнд-Аюуш |
Нээлттэй |
8 |
А.Нарантуяа |
О.Энхболд |
ЭХ-ийн 17.5.1 |
2018.08.16 17:00 |
Улсын яллагч: Н.Бадам, хохирогч Т.Сарангэрэл Шүүх хуралдааны нарийн бичгийн дарга: С.Цэнд-Аюуш |
Нээлттэй |
Тов нэгтгэсэн: Мэдээлэл лавлагааны мэргэжилтэн Д.Наранцэцэг
Шүүх хуралдааны товыг "shuukh.mn" цахим хуудаснаас үзэх боломжтой
СЭЛЭНГЭ АЙМГИЙН САЙХАН СУМ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН
ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ
2018.08.16
д/д |
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүний нэр |
Шүүгдэгчийн овог, нэр |
Зүйл анги |
Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг |
Шүүх хуралдааны оролцогчийн нэр |
Тайлбар |
1 |
А.Нарантуяа |
Х.Уранчимэг |
ЭХ-ийн 17.4.1 |
2018.08.16 11:00 |
Улсын яллагч: Э.Гантулга Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч:Д.Даваахүү Хохиорогч С.Оюунсүх Иргэний нэхэмжлэгч:О.Мөнхбат Шүүх хуралдааны нарийн бичгийн дарга: С.Цэнд-Аюуш |
Нээлттэй |
2 |
Б.Эрдэнэмөнх |
Ц.Цэнгэлжаргал |
ЭХ-ийн 27.10.1 |
2018.08.16 14:30 |
Улсын яллагч: Н.Бадам Хохирогч: н.Энхдөлгөөн Иргэний нэхэмжлэгч: Б.Оргилсайхан Шүүх хуралдааны нарийн бичгийн дарга: Б.Ариунбаяр |
Нээлттэй |
3 |
А.Нарантуяа |
Ц.Жигжсүрэн |
ЭХ-ийн 27.10-2.1 |
2018.08.20 14:00 |
Улсын яллагч: Э.Гантулга Хохирогч:Д.Энхбаяр Иргэний нэхэмжлэгч: С.Ундармаа, Ч.Батцэнгэл Иргэний хариуцагч: Ч.Батцэнгэл Шүүх хуралдааны нарийн бичгийн дарга: С.Цэнд-Аюуш |
Нээлттэй |
4 |
Б.Эрдэнэмөнх /Бүрэлдэхүүнтэй/ |
Б.Ууганбат Б.Батзориг У.Гансум М.Билгүүнтөгс О.Анхбаяр У.Ууганбаяр Г.Батбаатар |
ЭХ-ийн 126.2.4 126.2.6, 145.2 |
2018.08.22 10:00 |
Улсын яллагч: Э.Гантулга Хохирогчийн өмгөөлөгч: Ө.Өлзиймаа Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч:Д.Даваахүү П.Буманзаяа, Б.Цэрэнбат Хохирогч Р.Даваажаргал, Өсвөр насны хохирогч Э.Солонго, Б.Номин-Эрдэнэ ХХЁТ н.Бадамцэцэг, н.Янжмаа Шүүх хуралдааны нарийн бичгийн дарга: Б.Ариунбаяр |
Хаалттай |
5 |
Б.Эрдэнэмөнх |
Л.Төгсбаяр |
ЭХ-ийн 10.1-1 |
2018.08.24 11:00 |
Улсын яллагч: Э.Гантулга Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: П.Буманзаяа Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Б.Ганбаатар ХХЁТ өмгөөлөгч С.Оюунцэцэг, гэрч Б.Намчин, Н.Үржинсүрэн, Л.Ууганбаяр Шинжээч Т.Насанжаргал Шүүх хуралдааны нарийн бичгийн дарга: Б.Ариунбаяр |
Нээлттэй |
Тов нэгтгэсэн: Мэдээлэл лавлагааны мэргэжилтэн Д.Наранцэцэг
Шүүх хуралдааны товыг "shuukh.mn" цахим хуудаснаас үзэх боломжтой
СЭЛЭНГЭ АЙМГИЙН САЙХАН СУМ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН
ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ
2018.08.14
д/д |
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүний нэр |
Шүүгдэгчийн овог, нэр |
Зүйл анги |
Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг |
Шүүх хуралдааны оролцогчийн нэр |
Тайлбар |
1 |
А.Нарантуяа |
Х.Уранчимэг |
ЭХ-ийн 17.4.1 |
2018.08.16 11:00 |
Улсын яллагч: Э.Гантулга Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч:Д.Даваахүү Хохиорогч С.Оюунсүх Иргэний нэхэмжлэгч:О.Мөнхбат Шүүх хуралдааны нарийн бичгийн дарга: С.Цэнд-Аюуш |
Нээлттэй |
2 |
А.Нарантуяа |
Ц.Жигжидсүрэн |
ЭХ-ийн 27.10-2.1 |
2018.08.20 14:00 |
Улсын яллагч: Э.Гантулга Хохирогч:Д.Энхбаяр Иргэний нэхэмжлэгч: С.Ундармаа, Ч.Батцэнгэл Иргэний хариуцагч: Ч.Батцэнгэл Шүүх хуралдааны нарийн бичгийн дарга: С.Цэнд-Аюуш |
Нээлттэй |
3 |
Б.Эрдэнэмөнх /Бүрэлдэхүүнтэй/ |
Б.Ууганбат Б.Батзориг У.Гансум М.Билгүүнтөгс О.Анхбаяр У.Ууганбаяр Г.Батбаатар |
ЭХ-ийн 126.2.4 126.2.6, 145.2 |
2018.08.22 10:00 |
Улсын яллагч: Э.Гантулга Хохирогчийн өмгөөлөгч: Ө.Өлзиймаа Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч:Д.Даваахүү П.Буманзаяа, Б.Цэрэнбат Хохирогч Р.Даваажаргал, Өсвөр насны хохирогч Э.Солонго, Б.Номин-Эрдэнэ ХХЁТ н.Бадамцэцэг, н.Янжмаа Шүүх хуралдааны нарийн бичгийн дарга: Б.Ариунбаяр |
Хаалттай |
4 |
Б.Эрдэнэмөнх |
Л.Төгсбаяр |
ЭХ-ийн 10.1-1 |
2018.08.24 11:00 |
Улсын яллагч: Э.Гантулга Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: П.Буманзаяа Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч: Б.Ганбаатар ХХЁТ өмгөөлөгч С.Оюунцэцэг, гэрч Б.Намчин, Н.Үржинсүрэн, Л.Ууганбаяр Шинжээч Т.Насанжаргал Шүүх хуралдааны нарийн бичгийн дарга: Б.Ариунбаяр |
Нээлттэй |
Тов нэгтгэсэн: Мэдээлэл лавлагааны мэргэжилтэн Д.Наранцэцэг
Шүүх хуралдааны товыг "shuukh.mn" цахим хуудаснаас үзэх боломжтой.