СЭЛЭНГЭ АЙМГИЙН САЙХАН СУМ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН
ШҮҮХИЙН
ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ
2016.11.24
д/д |
Шүүгч,
шүүх бүрэлдэхүүний нэр |
Шүүгдэгчийн
овог, нэр |
Зүйл
анги |
Шүүх
хуралдаан болох огноо, цаг |
Шүүх
хуралдааны
оролцогчийн
нэр |
Тайлбар |
1 |
Б.Мөнхбаяр |
Д.Эрдэнэбат
А.Дашдамба |
ЭХ-ийн
99.2
147.2
181.2.1 254.1 |
2016.11.30 10:00 |
Улсын яллагч: Т.Дэлгэрсайхан
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч:
Ц.Гэнэндулам,
н.Эрдэнэ-Очир
Хохирогч: Б.Хүрэлхүү,
Д.Батбаатар, Э.Мөнгөншагай
Хохирогч, иргэний
нэхэмжлэгч: А.Дашдамба
Хохирогчийн хууль ёсны
төлөөлөгч: А.Сарангуа
ШХНБДарга: Б.Аыриун-Эрдэнэ |
Нээлттэй |
2 |
Г.Дэлгэрсайхан |
С.Амарсайхан |
Ял өөрчлөх |
2016.12.01 10:00 |
Улсын яллагч: Н.Бадам
ШХНБДарга: Б.Соронзонболд |
Нээлттэй |
3 |
Г.Сарантуяа |
Ц.Тансаг-Ариунжаргал О.Билгүүн
М.Хас |
ЭХ-ийн
145.2 |
2016.12.05 11:00 |
Улсын яллагч: Н.Бадам
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч:
П.Буманзаяа, Д.Даваахүү
Хохирогч: Ж.Хоролгарав
ШХНБДарга: Б.Ариун-Эрдэнэ |
Нээлттэй |
4 |
Б.Мөнхбаяр
А.Нарантуяа
Г.Дэлгэрсайхан |
Ц.Оюунчимэг |
ЭХ-ийн
148.4 |
2016.12.15
11:00 |
Улсын яллагч: Ц.Идэрмөнх
Шүүгдэгчийн өмгөөлөгч: н.Рашзэвэг
Хохирогч: Б.Эрдэнэчимэг
Иргэний нэхэмжлэгч: П.Ганзориг
ШХНБДарга: Б.Ариун-Эрдэнэ |
Нээлттэй |
ТОВ ГАРГАСАН:
МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Д.НАРАНЦЭЦЭГ
Шүүх хуралдааны товыг"SHUUKH.MN"сайтаас үзэх боломжтой
СЭЛЭНГЭ АЙМГИЙН
САЙХАН СУМ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ШҮҮХИЙН
ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН
ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ
2016.11.22
д/д |
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүний нэр |
Шүүгдэгчийн овог, нэр |
Зүйл анги |
Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг |
Шүүх хуралдааны
оролцогчийн нэр |
Тайлбар |
1 |
Г.Дэлгэрсайхан |
Э.Мөнгөншагай |
99.1 |
2016.11.22
10:00 |
Улсын
яллагч: Т.Дэлгэрсайхан
Хохирогч: Х.Эрдэм-Оргил, Т.Алзахгүй
ШХНБДарга:
Б.Соронзонболд |
Нээлттнй |
2 |
Г.Сарантуяа |
Ц.Тансаг-Ариунжаргал
О.Билгүүн
М.Хас |
145.2 |
2016.11.23
11:00 |
Улсын
яллагч: Х.Бадам
Шүүгдэгчийн
өмгөөлөгч: П.Буманзаяа, Д.Даваахүү
Хохирогч:
Ж.Хоролгарав
ШХНБДарга: Б.Ариун-Эрдэнэ |
Нээлттэй |
3 |
Г.Сарантуяа |
С.Баяржаргал |
99.1 |
2016,11,25
10:00 |
Улсын
яллагч: Т.Дэлгэрсайхан
Шүүгдэгчийн
өмгөөлөгч: Б.Батзаяа, Л.Тэрбиш
Хохирогч:
Ж.Хоролгарав
ШХНБДарга: Б.Ариун-Эрдэнэ |
Нээлттэй |
4 |
Б.Мөнхбаяр |
Д.Эрдэнэбат А.Дашдамба |
99.2
147.2 181.2.1 254.1 |
2016.11.30 10:00 |
Улсын
яллагч: Т.Дэлгэрсайхан
Шүүгдэгчийн
өмгөөлөгч: Ц.Гэнэндулам,
н.Эрдэнэ-Очир
Хохирогч:
Б.Хүрэлхүү, Д.Батбаатар, Э.Мөнгөншагай
Хохирогч,
иргэний нэхэмжлэгч: А.Дашдамба
Хохирогчийн
хууль ёсны төлөөлөгч: А.Сарангуа
ШХНБДарга:
Б.Аыриун-Эрдэнэ |
Нээлттэй |
5 |
Г.Дэлгэрсайхан |
С.Амаржаргал |
Ял өөрчлөх |
2016.11.24 10:00 |
ШХНБДарга: Б.Соронзонболд |
Нээлттэй |
ТОВГАРГАСАН:
МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ
МЭРГЭЖИЛТЭН Д.НАРАНЦЭЦЭГ
Шүүх хуралдааны товыг"SHUUKH.MN"сайтаас үзэх боломжтой
Бусад
|